postheadericon Masaż relaksacyjny

Wchodząc na stronę https://www.moment.pl, wystarczy, że wybierzesz określone miasto i ruszysz np. na masaż relaksacyjny. Ten rodzaj cieszy się coraz większą popularnością, a co za tym idzie, powstaje coraz więcej zakładów, świadczących usługi w tym zakresie.  W wielu gabinetach kosmetycznych jest to nowa pozycja w ofercie. Oczywiście istnieje wiele technik, które wbrew pozorom bardzo się od siebie różnią, a nasz wybór zależy bardzo często od wolnego czasu, jaki posiadamy.

Masaż relaksacyjny i jego rodzaje

Istnieje wiele technik tego rodzaju wypoczynku, które wbrew pozorom znacznie się od siebie różnią. Niektóre cieszą się większą popularnością, a inne to dopiero nowość na naszym rynku. Do najpopularniejszych technik należą:

 • Masaż relaksacyjny klasyczny

 

Istnieje możliwość przeprowadzenia go na całym ciele, jak i na konkretnej części. Ma na celu poprawienie krążenia oraz przyśpiesza proces przemiany materii. Wykonywany jest przy pomocy całych dłoni oraz kciuków.  Pod wpływem tych działań ciało staje się odprężone.

 

 • Masaż relaksacyjny czekoladowy

Ten masaż kształtem przypomina klasyczną technikę masażu. Odbywa się jednak przy pomocy kremów oraz olejków powstałych na bazie czekolady.  Istnieje teoria, że zapach czekolady podnosi poziom wydzielanych endorfin, czyli stajemy się bardziej radośni.

 • Masaż ujędrniający

 

To coraz częściej wybierana forma masażu przez kobiety praktycznie w każdym wieku. Całość polega na rozbijaniu tkanki tłuszczowej na mniejsze cząsteczki, co ma wpływ na szybsze spalanie jej w czasie ćwiczeń czy innego rodzaju aktywności fizycznej.

Masaż relaksacyjny z pewnością pozwoli nam na chwilę odprężenia zarówno dla całego naszego ciała, jak i głowy.

więcej informacji na stronie: https://www.moment.pl/spa-i-masaz

Comments are closed.

 • Sadzenie drzew

  Czas sadzenia drzew i krzewów owocowych zależy od okresu, w którym postanowiliśmy naszą działkę obsadzić drzewkami. Najlepiej jest to postanowienie powziąć wczesną jesienią, po czym natychmiast zamówić drzewka, czas sadzenia natomiast uzależnić od gleby. Krzewy jagodowe, jak agrest, porzeczki, maliny oraz większość drzew owocowych lepiej …
 • Budowa Brzoskiwn

  Zarówno korzenie, jak łodygi i liście roślin są zbudowane z ogromnej ilości drobnych, niewidocznych gołym okiem komórek. Każda z tych mikroskopijnej wielkości klateczek otoczona jest błoną, wewnątrz której znajduje się jądro i protoplazma — żywa substancja, w skład której wchodzi białko i węglowodany. W protoplaźmie …
 • Ogrody zimowe

  Zima wcale nie musi być ponurą i szarawą porą roku. Możemy sobie urozmaicić ten czas planując w naszym domu, bądź przed domem ogrody zimowe. Ogrody to takie, to nic innego jak przeszklona przestrzeń, gdzie w odpowiednich warunkach będziemy hodować kwiaty i zieleń. Ogród zimowy, musi …